Zhodnocení financí a finanční investice

jak zhodnocovat volné peníze

5 důvodů, proč je dobrá investice do stříbra

Napsal admin • Mar 18th, 2015 • Rubrika: Reklamní články

Jako drobní i větší investoři můžete dnes snadno uložit své peníze do drahých kovů. Nejen investiční zlato, ale také stříbro je dnes velmi lákavým produktem. Pojďme si vyjmenovat 5 zásadních důvodů, proč je tomu tak.

1. Ochrana peněz

Finanční prostředky, které vložíte do stříbrné mince či slitku, jsou dobře chráněny proti inflačním vlivům. Cena stříbra je poměrně stabilní. Jak se navíc dočtete dále, do budoucna se počítá s tím, že jeho hodnota výrazně poroste.

Stříbrné mince

Stříbrné mince

2. Cena poroste

Hodnota stříbra na světových trzích v následujících letech poroste, a to mnohem výrazněji nežli v případě zlata. I díky tomu, že se používá v průmyslu a jeho zásoby nejsou nevyčerpatelné.

3. Aktuální hodnota je podhodnocená

Stříbro má v současnosti mnohem nižší cenu nežli zlato. Vzhledem k tomu, že se snižuje počet nových nalezišť a jeho spotřeba neklesá, dá se očekávat, že jeho hodnota v následujících letech výrazně vzroste.

4. Vyšší zhodnocení nežli u zlata

Investiční zlato má sloužit především k ochraně hodnoty peněz, zhodnocení je spíše druhořadou záležitostí a není tak velké. U stříbra se vzhledem k výše uvedeným faktům dá hovořit o jiné situaci. Pokud se rozhodnete pro investice do stříbra, můžete se v dlouhodobějším horizontu těšit na poměrně dobré zhodnocení peněz.

5. Stříbro pořídíte snadno

Investiční stříbro si dnes může pořídit každý z vás, už i v českých internetových obchodech. Jako dobrý příklad uvedu e-shop golden-invest.cz, který se zaměřuje právě na prodej investičního stříbra a zlata. Nabízí zlaté a stříbrné slitky a mince od 1 gramu až po kilogramové kusy. Investovat tak můžete jen pár tisíc, ale také klidně miliony korun. Nákup stříbra online lze přirovnat k nákupu běžného spotřebního zboží. Provedete jej v klidu a pohodlí domova, z kanceláře, nebo i z jiných míst, prakticky odkudkoliv.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.