Zhodnocení financí a finanční investice

jak zhodnocovat volné peníze

Jak a kde sehnat peníze

Napsal admin • Oct 24th, 2013 • Rubrika: Ostatní

Zaměříme se na to jak sehnat peníze. Vyjmenujeme si jednotlivé možnosti, kde sehnat peníze. Zaměřujeme se pouze na reálné výdělky.

Noční brigáda

První možností jak sehnat peníze je sehnat si nějakou brigádu. Ať už se jedná o práci pokladní, inventury v obchodech, hostesku, dělnickou pozici, pomoc na stavbě či něco jiného. Výdělek za hodinu není nic moc (počítejte tak 50 Kč až 70 Kč za hodinu), ale za více hodin už to může hodit pěkné peníze. Existují také noční brigády, což je například vyskládávání kamionů nebo inventury v obchodech. Stačí se podívat na inzeráty a určitě něco najdete.

Prodání nepotřebných věcí

Další možností jak sehnat peníze, je prodat nepotřebné věci. Každý má spoustu věcí, které už stejně nepotřebujte. V případě potřeby peněz můžete tyto věci prodat. Můžete využít buď klasické bazary a zastávárny. Nebo můžete věci prodat přes internet (například Aukro). V některých případech může být nepotřebnou věcí i auto, to pak můžete získat docela velkou sumu.

Darování plazmy

Možností může být také darování plazmy. Za jeden odběr krevní plazmy se platí až 600 Kč. Ale za první odběr se většinou platí méně, třeba jen 200 Kč a navíc vám na začátku musejí udělat vyšetření. Ale pro některé lidi, může být darování plazmy zajímavým přivýdělkem.

Psaní článků pro weby

Na internetu existuje strašně moc webových magazínů, které potřebují aby jim někdo psal články. Pokud máte alespoň trošku talenta, tak si tím můžete přivydělat opravdu pěkné peníze. Na začátku je třeba psát za nižší ceny, ale až nasbíráte reference, tak už si můžete říci i o vyšší částky. Třeba i 200 Kč za sepsání jednoho článku.

Prodej ovoce

Pokud máte zahradu s hodně ovocnými stromy a zrovna je období, kdy je ovoce zralé, tak můžete ovoce prodávat. Vykupují se téměř všechny druhy ovoce. Nejčatěji se prodávají jablka, rybíz, meruňky, broskve, švestky, hrušky a další druhy ovoce. Stačí ovoce nasbírat a odvést je do výkupu. Netýká se to pouze zeleniny, můžete takto prodat třeba i brambory.

Služby druhým

Můžete také nabídnotu vaše služby druhým. Může se jednat například o sekání trávníku, hlídání dětí nebo uklízení v domácnosti. Někteří lidé nemají čas a tak jsou rádi, že jim někdo za peníze pomůže. Hledejte příležitosti ve vašem okolí, třeba se něco naskytne.

Roznos letáků

Papírové letáky jsou dnes hodně rozšířené, můžete se tedy domluvit se společností, která distribuje letéky a roznášet je pro ně. Ideální to je pro maminky na MD, které stejně jezdí na procházky s kočárkem, tak rozhodí nějaké letéky a ještě si vydělají. Ale výdělky jsou docela nízké, ale prostě lepší než nic.

Existuje spousta dalších možností kde sehnat peníze, ale nemá smysl to tady všechno vypisovat. Do komentářů můžete psát vaše zajímavé nápady kde sehnat peníze. Jaké možnosti výdělku se vám osvědčily?Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.