Zhodnocení financí a finanční investice

jak zhodnocovat volné peníze

Jak vydělat milion: na čem vydělat velké prachy?

Napsal admin • Feb 16th, 2013 • Rubrika: Ostatní

Zaměříme se na to jak vydělat milion. Doporučíme vám jakou cestou jít, pokud chcete vydělat velké prachy. Řekneme si na čem se dá nejlépe vydělat.

Nesmíte myslet jako ostatní

Hodně peněz dokážou vydělávat zejména lidé, kteří dokážou myslet jinak něž většina běžných lidí. Právě jiné myšlení, jim dává obrovskou konkurenční výhodu. To jim pak ve finále umožnuje vydělávat mnohem větší peníze. Nebát se dělat věci jinak, než je dělá většina lidí. Většina lidí jsou ovce, které nedokážou pořádně používat svoji hlavu. I vy vydělávání peněz rozhoduje zejména vaše myšlení.

Jak vydělat milion? Nejlepší cestou je podnikání

Velmi těžko budete miliony vydělávat jako zaměstnanec. Než se propracujete k pořádnému místu, tak to může trvat několik let a plat má většinou svůj strop. Pokud chcete vydělávat velké prachy, tak je lepší zkusit podnikání. Je však třeba hned říci, že podnikání není pro každého. Ale ve vlastními podnikání nemáte žádné limity, jediným limitem jsou vaše vlastní schopnosti. Podnikání si můžete budovat podle svého. Na začátku jde podnikání vybudovat i bez nákladu, je třeba si však vybrat to správné podnikání. Zaměřit se na takové obory, ve kterých je menší konkurence.

Podnikání v oborech s malou konkurencí

Spousta začínajicích živnostníků, podnikatelů a firem, dělají obrovskou chybu v tom, že se zaměřují na provařené obory ve kterých je obrovská konkurence a už tam jsou velké zavedené firmy. Mnohem lepší výdělky však jsou v oborech, kde je malá konkurence. Je třeba tedy sledovat nové trendy a snažit se neustále hledat novinky. Na některém trendu pak můžete založit vaše podnikání. Pokud budete první nebo mezi prvními, tak máte velkou konkurenční výhodu.

Jak vydělávat velké prachy? Pracujte na sobě

Aby jste dokázaly vybudovat velké podnikání, které vám dokáže vydělat velké peníze, tak je potřeba pracovat hlavně na vás. Doporučuji vám nějaké rady, kterými je dobré se podle mě řídit:

 • omezte bezduché aktivity – měly by jste omezit bezduché aktivity typu dívání na televizi, rádio, noviny, bezduché serfování na internetu atd. Místo toho raději zlepšujte svůj vlastní život.
 • naučte se delegovat - hned od počátku je důležité se učit postupně delegovat svoji práci na ostatní lidi. Pokud chcete velké podnikání, tak není možné si všechno dělat sám. Kvalitu firmy dělají její zaměstnanci.
 • neustále se vyvíjejte - určitě znáte přísloví “Kdo chvíli stojí, za chvíli stojí opodál”. To v podnikání platí absolutně. Neustále by jste se tedy měly vyvíjet dopředu a poznávat nové věci a zařazovat je do vašeho podnikání. Vyhýbejte se stagnaci a stání na jednom místě dlouhou dobu.
 • peníze reivestujte - vydělané peníze by jste měly co nejvíce reinvestovat. Takto reinvestované peníze do podnikání vám v budoucnu přinesou další peníze.
 • sportujte – důležité je podle mě také, aby jste měly každý den alespoň 1 hodinu tělesného pohybu.
 • dbejte na výživu – pokud chceme podávat kvalitní výkony, tak musíme mít i kvalitní stravu. Zaměřte se na konzumaci kvalitních potravin. Vaše myšlení i psychika půjdou překvapivě nahoru.
 • nedělejte věci jako ostatní – v podnikání se vyplácí dělat věci jinak než ostatní.
 • jděte vlastní cestou - nebojte se jít vlastní cestou a nekopírujte, to většinou nevede k úspěchu.
 • místo slov činy – přestaňte o svém podnikání mluvit a raději dělejte konkrétní kroky pro rozvoj vašeho podnikání.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

One Response »

 1. Již mnoho let čtu knihy podobného žánru a jsem moc rád, že se najde někdo, kde mé pocity dokáže přesně sepsat. Ve Vašich příspěvcích se nalézá pouze pravda a shrnutí mého myšlení, …držím Vám palce do života, ať se Vám MOC daří.

  Děkuji za Vaše příspěvky.