Zhodnocení financí a finanční investice

jak zhodnocovat volné peníze

Jak vydělat peníze na internetu

Napsal admin • Nov 9th, 2012 • Rubrika: Ostatní

Zaměříme se na možnosti jak vydělat peníze na internetu. Dnešní doba internetu přeje a na internetu jsou obrovské příležitosti pro vydělávání peněz. Musí se to však brát jako seriózní podnikání.

Psaní článků

Pro lidi, kteří umí dobře psát si mohou vydělávat pěkné peníze psaním článků. Existuje spousta webů a magazínů, které hledají redaktory, kteří by jim psaly články. Po určitém tréninku může každý psát kvalitní články. U začátečníků se bude cena za 1 NS textu pohybovat okolo 100 – 150 Kč. Takže jdou takto vydělat pěkné peníze. Většinou navíc může pracovat pěkně z pohodlí vašeho domova.

Vytváření a programování webových stránek

Hodně možonosti maji ti, kteří umí dobře programovat nebo tvořit webové stránky. Po těchto službách je stále velká poptávka, i když je dnes poptávka trošku jiná než tomu bylo dříve. Ale nabídka se musí vždy postupně přispůsobyt poptáce. Dnes se docela časté stává webu na redakčním systému Wordpress. Takže i tady jsou možnosti pro možný výdělek.

Provoz vlastních webů a výdělávání na internetové reklamě

Další možností už je vytvářet vlastní obsahové weby. Můžete například vytvářet obsahové weby o svých koníčních nebo o tom co vás baví. Dnes je třeba vytváře kvalitní obsah a pak můžete uspět. Vyděláváte pak pomocí internetové reklamy, která může mít různou podobu.:

  • Kontextová reklama - na web pouze umístíte určitý reklamní kód a zobrazují se pak textové reklamy podle obsahu stránky. Například píšete o parférmech, tak tam jsou reklamy na parfémy.  Odměnu získáváte za každý klik. Dá se říci, že průměrně získávte za každý klik zhruba 3 Kč. Vždy se to ale liší podle tématu. Nejčastěji se využívá Google Adsense (pozor musíte být plátci DPH) nebo Partner Sklik od Seznamu.
  • Intextová reklama – opět umístíte kód na stránky, ale teď se budou reklamy objevovat v jednotlivých slovech v článku. Některé slova budou barevná a po kliku na ně se zobrazí reklama. Můžete využít Billboard.cz.
  • Zpětné odkazy – na webech je také možné prodávat krátké textové reklamy. Pokud má web nějaké ranky, tak si můžete takto vydělat. Zpětné odkazy můžete nabízet přímo nebo můžete využít systém Ranky.cz a pak se nemusíte vůbec o nic starat.
  • PR články - v případě, že budete mít web magazínového typu, tak můžete nabízet také umístění PR článků. Opět je možné oslovovat přímo inzerenty, nebo využít přímo systému Placla.cz.  Za jeden článek si můžete vydělat zhruba 200 až 250 Kč. V případě kvalitního webu ještě výrazně více.
  • afilliate - můžete využít také afillite. Na své stránky dáte reklamy, kde je umístěn sledovací kód. A vy dostanete určitou provizi, když si přes tuto reklamu koupí někdo zboží nebo služby.  Na cestování a dovolené a letenky je nejlepší Invia.cz, dobrý affil na hosting a domény nabízí Wedos.cz, jsou tam i další affily. Na propagaci sportovního zboží doporučuji využít Sportobchod.cz.
  • banery – banery je možné prodávat zejména v případě, že máme na webu dostatečnou návštěvnost. Opět můžeme banery nabízet přímo inzerentům nebo můžeme využít přímo mediální zastoupení.

Více rozespané informace o výdělku na internetu najdete na stránce výdělek na internetu.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.