Zhodnocení financí a finanční investice

jak zhodnocovat volné peníze

Jaký tarif je vhodný pro seniora?

Napsal admin • Aug 21st, 2015 • Rubrika: Reklamní články

Při porovnání tarifů a klasické SIM karty na dobíjení vychází mnohem výhodněji právě pořízení tarifů. Tarify jsou v současnosti také mnohem více populární. Každý mobilní operátor na našem trhu má pro své zákazníky připraveno hned několik variant tarifů pro různé cílové skupiny. Najdeme tarify pro mladé, pro rodiny, pro kamarády, pro podnikatele, ale jednu věkovou skupinu většina operátorů opomíjí. Jedná se o seniory, pro které je na trhu určeno jen minimální množství tarifů. Najdou se ale i operátoři, kteří myslí i na seniory.

Jedním z nich je například O2

O2 je jedním z největších tuzemských operátorů, který nabízí silný signál na všech částech území naší republiky. Právě síla signálu je pro seniory velmi důležitá. I v malé vesničce potřebují mít neustále možnost se dovolat. Zpět ale k samotným tarifům O2 pro důchodce. Mobilní operátor O2 sice ve svém programu nabízí speciálně vytvořený tarif pro tuto cílovou skupinu. Jedná se o stávající tarify, které jsou ale ještě navíc cenově zvýhodněné.

Každý měsíc výrazná finanční sleva

Žádný speciálně vyvinutý O2 tarif pro důchodce neexistuje, přesto mohou senioři u tohoto operátora čerpat výhody. V roce 2015 si O2 pro tuto věkovou skupinu zákazníků připravilo speciální slevu. Každý senior si může vybrat z aktuální nabídky O2 vhodný tarif. Například tarif START, nebo neomezený tarif Free. Každý měsíc po proplacení peněz za poskytnuté služby bude zákazníkovi poskytnuta sleva 150 Kč. U tarifu Start tedy z původní ceny 329 Kč měsíčně bude cena 179 Kč. I neomezené tarify Free budou zlevněny o cenu 150 Kč. Senioři tak budou platit podstatně méně.

Co je podmínkou?

Žádných složitých a těžko dosažitelných podmínek se bát nemusíte. Na využití slev pro důchodce na tarifech O2 mají nárok všichni, kdo dosáhli 60ti let věku. Bez rozdílu. Nezáleží na tom, zda se jedná o 61-letého manažera ještě v pracovním procesu nebo 90ti letou babičku se stařeckou demencí. Při vyřizování stačí jen prokázat svůj skutečný věk rodným číslem v občanském průkazu.admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.