Zhodnocení financí a finanční investice

jak zhodnocovat volné peníze

Návod, jak postupovat při výkupu zlatých mincí

Napsal admin • Jan 22nd, 2015 • Rubrika: Reklamní články

V současné době se vzhledem k nižším cenám vyplatí investice do zlata těm z vás, kteří ji chtějí uskutečnit nejen z důvodu ochrany hodnoty peněz, ale také na zlatu plánují vydělat nějakou tu korunu. Za několik měsíců se totiž může situace zcela otočit a investiční zlato bude mít řádově o tisíce korun vyšší hodnotu za Trojskou unci. Ti z vás, kteří doma mají zlaté mince, mohou už nyní plánovat, jak je následně výhodně a hlavně bezproblémově prodat.

Prodej zlatých mincí je nejlepší uskutečnit u stejného obchodníka, u něhož jste je před tím pořídili. Jednak už k němu máte patřičnou důvěru a víte, že vás nějakým způsobem nenapálí, jednak už máte přehled o tom, jakým způsobem bude celá transakce probíhat.

Sbírka zlatých mincí

Sbírka zlatých mincí

Výkup u Golden Invest

Jako příklad postupu při výkupu investičních zlatých mincí si uveďme obchod společnosti Golden Invest. Ta prodává kromě zlata také stříbrné mince a slitky. Zákazníkům však nabízí i výkup, a to za  následujících podmínek.

Na základě telefonického kontaktu na čísle 732 157 852 si sjednáte osobní schůzku. Osobní kontakt je v případě výkupu zlatých mincí a slitků nezbytný. Jedině tak je totiž možné zkontrolovat kvalitu a stav vykupovaného zboží.

Výkupní cena zlata je vždy stanovena dle aktuálního kurzu

Na schůzce vám zástupce obchodu stanoví výkupní cenu. Ta se udává podle v té době aktuální ceny investičního zlata na trhu. Vzhledem k tomu, že se ceny zlata mění ze dne na den, někdy dokonce z hodiny na hodinu, není možné vědět dopředu přesnou sumu, kterou za své zlaté mince obdržíte.

Souhlasíte-li s výkupní cenou, kterou vám obchodník vypočte, sepíšete s ním předávací protokol – smlouvu. Peníze vám pak obchod převede do stanovené doby na váš bankovní účet. Tím se celý proces výkupu investičního zlata skončí.

Golden Invest využívejte také k nákupu investičního zlata. Nabízí bohatou škálu zlatých mincí a slitků, krom jiného třeba zlaté mince Philharmoniker, které vydává rakouská národní banka.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.