Zhodnocení financí a finanční investice

jak zhodnocovat volné peníze

Rychlá půjčka, víte jak si vybrat tu správnou?

Napsal admin • Jan 12th, 2015 • Rubrika: Reklamní články

Rychlá půjčka – výborný nebankovní produkt, který vám pomůže získat peníze snadno a rychle. Rychlých půjček najdete na trhu několik desítek. Zpravidla dokládáte jen minimum dokladů, není prověřován registru nebo nejsou tak přísné podmínky pro její získání. Rychlá půjčka je bezúčelová a vy nemusíte nikomu dokládat nebo vysvětlovat, jakým způsobem jste s penězi naložili.

Nabídky jednotlivých půjček se liší úroky, výší splátek i dobou splatnosti. Některé jsou se zástavou, některé bez. Jakou půjčku si vyberete, záleží čistě na vás a vašich požadavcích. Víte jak si vybrat tu správnou?

Při výběru půjčky se můžete obrátit o radu svým známým i příbuzným, oběhnout osobně všechny pobočky ve městě nebo použít jednu rychlejší a snadnější variantu a sice srovnání půjček. V čem je srovnání půjček výhodné? Je zdarma, je nezávazné, je rychlé, nemusíte nikam chodit a přesto hned víte, která půjčka je ta správná.

Jak srovnání funguje? Úplně jednoduše. Jako první krok uvedete do speciální kalkulačky veškerá požadovaná data k půjčce – jak velkou půjčku chcete, jaké úroky, jaké podmínky – zda můžete nebo nemůžete doložit příjem, bezdlužnost, atd. Dále zadáte vaše osobní údaje. Nebojte se zadávat pravdivé údaje. S nabídkou se tak srovnávač přiblíží co nejvíce skutečnosti. (výsledná nabídka může být ve skutečnosti vyšší či nižší v závislosti na vaší konkrétní situaci). Po odeslání žádosti o srovnání stačí počkat pár minut. Kalkulačka vybere půjčky dle vašeho zadání a vy si můžete ihned nabízenou půjčku využít. Za pomoci srovnávačů si můžete půjčit až 700 000 kč. Porovnat můžete bankovní půjčky, hypotéky, nebankovní půjčky i výhody refinancování nebo malé půjčky do výplaty.

Díky srovnávačům půjček už nebudete potřebovat kalkulačku

Díky srovnávačům půjček už nebudete potřebovat kalkulačku

Půjčku do výplaty nabízí také Kredito24. S kreditem24 si můžete jako nový zákazník ihned půjčit až 5000 kč. Pokud jste stávající zákazník, půjčí vám až 15 000 kč. Kredito24 používá plně automatizovaný systém schvalování žádostí a vy tak hned víte, zda vám půjčí nebo ne. Vyplnění formuláře vám zabere pár minut. Po posouzení žádosti a v případě jejího schválení musíte odeslat poplatek 1 kč pro ověření účtu. Pokud nemáte na účtě žádné peníze, můžete využít službu KontoConnect, kterou podporují některé banky. Kredito se připojí k vaší bance online a umožní tak získat výpis vašeho účtu, čímž si ověří, že je účet skutečně váš.  Poté vám je půjčka odeslána na váš účet. Pokud užíváte stejnou banku, peníze na svém účtě vidíte do jedné minuty. Kredito 24 umožňuje vrátit půjčku ještě před termínem splatnosti a to bez jakýchkoliv sankcí. S Kreditem24 si navíc můžete vydělat další peníze. Pokud pozvete svého kamaráda a on získá půjčku, obdržíte 750 kč za každou přivedenou osobu. Můžete tak snadno splatit svou půjčku nebo si peníze nechat vyplatit na účet. Více podrobných a aktualizovaných finančních informací naleznete na srovnávači CoolPůjčky.cz.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.