Zhodnocení financí a finanční investice

jak zhodnocovat volné peníze

Rychlý výdělek: Jak rychle vydělat peníze

Napsal sarka • Jun 16th, 2014 • Rubrika: Ostatní

Jestliže je váš rodinný rozpočet natolik napnutý, že už není nic, na čem byste mohli ušetřit, pak jedinou cestou, která tuto situaci zlepší, je navýšení příjmů, a to v poměrně krátké době. Samozřejmě jednou z cest je změna současného způsobu obživy, ať už jde o zaměstnání, či o vlastní podnikání. To je ale spíše změna dlouhodobá, obzvláště s ohledem na současnou situaci na trhu práce. Zaměřme se proto na možnosti výdělku nad rámec běžného příjmu, tedy „bokovky“.

Rychlý výdělek přes internet?

S ohledem na rychlý rozvoj moderních technologií se alternativním zdrojem příjmů stává internet, respektive internet je nástrojem, který vám dodatečné příjmy může přinést.

Možná jste se už setkali s pojmem affiliate marketing. Jedná se hojně využívaný partnerský a provizní systém. Máte-li svůj web, pak na něj umístíte odkaz na internetové stránky smluvního partnera. Peníze získáváte za to, že smluvnímu partnerovi (provozovatel webu, na který odkazujete) přivedete další návštěvníky či zákazníky. Provize může být stanovena jako fixní částka (za návštěvníky, za prodej), nebo jako procento z ceny zboží.

Stejně tak na svých webových stránkách můžete umístit cizí reklamu, za což vám plyne smluvená částka.

Peníze můžete vydělávat také prostřednictvím emailů. Po zaregistrování se na příslušných internetových stránkách, vám do vaší emailové schránky začnou chodit reklamní emaily. Na konci zprávy vždy najdete odkaz, na který musíte kliknout. Tím potvrdíte, že jste email přečetli. Odměnu získáváte za každý přečtený a potvrzený email. Odměna však není s ohledem na čas, který tím strávíte, příliš vysoká. Výdělek můžete navýšit díky referenčnímu systému, tedy že budete danou službu nabízet dalším lidem.

Jak si přivydělat peníze?

Způsobů, jak přijít k penězům je celá řada. Vzhledem k tomu, že je mnoho rodin s malými dětmi, je jednou z možností hlídání dětí. Předpokladem je samozřejmě váš kladným vztah k dětem. Nebo můžete zkusit nabídnout své služby pro úklid domácnosti. Na internetu naleznete celou řadu agentur, které tyto služby zprostředkovávají. Pokud splníte jejich požadavky (např. trestní bezúhonnost, předchozí zkušenost), pak vám agentura zprostředkuje přístup ke klientům a tedy přístup k penězům, samozřejmě odvedete-li svou práci dobře.

Další alternativní formou výdělku je doučování. Nemusí jít vždy nutně o doučování malých dětí, nebo středoškoláků. Pokud máte potřebné vzdělání, mohou vaše služby využít i vysokoškoláci, či lidé, kteří si vzdělání dodělávají dodatečně při zaměstnání. Hojně poptávané je jistě doučování cizích jazyků, zpěvu, hry na hudební nástroj aj.

Zajímavým způsobem přivýdělku může být i využití vašeho vozu pro reklamní účely. Nicméně je vhodné věnovat dostatečné množství času vyhledání vhodného zprostředkovatele. Je dobré si prostudovat, zda platíte registrační poplatek (jednorázově x opakovaně např. měsíčně) a v jaké výši, zda byste případně hradili polep vozu reklamou, jak je to s odstraněním reklamy aj. Věnujte také pozornost tomu, co byste inzerovali a zda máte možnost nabízenou reklamu odmítnout a za jakých podmínek.Štítky: , , ,

sarka je
Email na autora | Všechny články od sarka

Comments are closed.