Zhodnocení financí a finanční investice

jak zhodnocovat volné peníze

Sloučení půjček – sjednocení půjček do jedné

Napsal admin • Jul 5th, 2013 • Rubrika: Šetření

Pokud máte více malých půjček, tak můžete vyrazně ušetřit díky jejich sloučení. Sjednotíte tak vlastně jednotlivé malé půjčky do jedné velké půjčky. Budete pak tedy platit pouze jednu měsíční splátku.

Úspora na půjčkách

Hodně rodin je dnes zatíženo různými půjčkami, spousta lidí si totiž zvyklo na to žít na dluh. Někteří lidé pak nemají pouze jednu půjčku, ale mají třeba i 8 půjček. A musí pak platit každou půjčku zvlášť. A každá svá půjčkamá nejen úrok, ale také další poplatky. Pokud chcete na půjčkách něco uspořit, tak se zajímejte o jejich sjednocení.

Jak na sjednocení půjček do jedné

Na sjednocení půjček do jedné se většinou úspěšně využívá americká hypotéka. Americká hypotéka funguje stejně jako klasická hypotéka, rozdíl je v účelu čerpání. U klasické hypotéky jsou peníze určené pouze na bydlení, zato Americkou hypotéku můžete použít na cokoliv. Peníze je možné použít na cokoliv. A díky tomu se používá na provedení sloučení půjček. Protože díky americké hypotéce získáme velkou půjčku za docela dobrý úrok.

Výběr sloučení půjček

Sloučení půjček by jsme měly ideálně provádět u banky. Sloučení půjček dnes nabízejí téměř všechny banky na Českém trhu. To nám dává tu výhodu, že si můžeme jednotlivé nabídky pěkně porovnat mezi sebou a díky tomu si můžeme vybrat opravdu jen to nejvýhodnější sloučení půjček, které nám ušetří hodně peněz.

Co způsobí sloučení půjček?

Správně provedené sloučení půjček je pro hodně lidí velká úleva. Nemusí už totiž každý měsíc odesílat samostatně několik splátek a pořád hlídat jejich platnost, takto budou mít jen jednu měsíční splátku. Navíc roční úroky a náklady hodně poklesnou a díky tomu i výrazně ušetříme. Docela často se stává, že rodina ušetří na měsíčních splátkách i několik tisíců.

Takže pokud máte více malých půjček, úvěrů, kreditních karet a kontokorentů, tak se určitě vyplatí začít přemýšlet o provedení sjednocení půjček do jedné velké půjčky.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.