Zhodnocení financí a finanční investice

jak zhodnocovat volné peníze

Výhodné investice peněz

Napsal admin • May 23rd, 2012 • Rubrika: Investování

Lidí neustále zajímá kam by mohly výhodně investovat své volné peníze. Uvnitř článků najdete zajímavé tipy na výhodné investice vašich peněz.

Nevěřte pseudo odborníkům na investice

V žádném případě bych nevěřil různým psedo odborníkům, kteří vám říkají, jak jsou jednotlivé investice strašně výhodná. Podle mě nemá smysl spoléhat na různé odborníky, spoléhejte raději na svůj vlastní rozum a vyděláte ve finále o hodně více. Níže vám nabídneme tipy na zajímavé investice.

Investice do vlastního podníkání

Investice do vlastního podnikání či vlastní firmy, vám podle mě může nabídnout největší zhodnocení. Ale zase se do toho musíte osobně zapojit. Ale zhodnocení peněz pak může být opravdu velké. Můžete začít s malou firmou a postupně jí rozšiřovat a udělat ze své firmy doslova gigant.

Investice do orné půdy

Orná půda je v České republice opravdu hodně levná a proto se do ní vyplatí investovat. V Česku můžete hektar orné půdy koupit i pod 100 000 Kč. Ceny orné půdy jsou v EU o hodně vyšší a tak je velký předpoklad, že ceny orné půdy půjdou postupně nahoru. Navíc orná půda je skvělou ochrana před inflací.

I garáž může být investice

Novinkou jsou investice do garáží. Ve velkých městech je problém s tím, že se auta hodně kradou a navíc není téměř kde zaparkovat. Lidé si tedy rádi pronajmou garáž pro své auta. To je přiležitost pro to, jak lidem pronajímat garáže. Bude vám to přinášet pravidelné měsíční příjmy, téměř bez práce.

Další tipy na zajímavé investice

Vybraly jsme pro vás jen některé tipy na investice. Mnoho dalších investičních tipů na investice najdete v samostatném článku s názvem kam investovat peníze. Najdete tam spousta dalších zajímavých možností jak můžete investovat peníze.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.